World of Warships Kayıt

37Games Zafer Bayramı Etkinlikleri

37Games, 30 Ağustos Zafer Bayramını özel etkinlikler ile kutlayacak

Çin’in en büyük ilk 3 oyun şirketinden biri olan 37Games, Türkiye’nin 30 Ağustos Zafer Bayramını özel etkinlikler ile kutlayacak. Çin, Hong Kong, Macau, Tayvan, Güney Asya, Amerika ve Avrupa’da oyun severler için web tabanlı oyunlar geliştiren, Çin’in en büyük ilk 3 oyun şirketinden biri olan 37Games’in düzenleyeceği kutlamalar çerçevesinde; Türk oyuncular için özel geliştirilen web tabanlı F2P RPG türü Kıyamet Savaşçıları oyununda Büyük Gala düzenlenecek. Şirket, ücretsiz MMORPG türü Mitoloji Online oyununda ise sunucular arası lonca savaşları ve “Atina’yı Onlardan Koruyun” etkinliği ile Zafer Bayramını kutlayacak. Kutlamalar kapsamında şu an devam eden Yaz Karnavali ile de oyun severler diğer etkinliklerde kazandıkları hediyelere yeni hediyeler katacak.

Kıyamet Savaşçıları Büyük Gala’da Zafer Bayramını kutluyor
Oyun severleri Tanrılar ve Titan’ların zamanına götüren Kıyamet Savaşçıları oyununda birkaç etkinlikten oluşan Büyük Gala 30 Ağustos günü oyun severlere açılacak. Oyuncular Maytap Festivali’nde kazandıkları puanlar ile büyük ödüllerin sahibi olabilecek. Bu oyuncular Altın Sandığı ve Özel EXP ilaçlarının sahibi olabileceği gibi karakterlerinin özelliklerine “I Love Turkıyamet Savaşçıları” sözünü de kalıcı şekilde ekleyebilecek. Sınırlı Aksesuar Takası etkinliğinde ise oyuncular sahip oldukları aksesuarları diğer aksesuarlar ile değiştirebilecek. Gala kapsamında oyuncular, oldukça düşük bir ödeme yaparak büyük hediye paketinin sahibi de olabilecek: İleri seviye 3. sınıf, Feniks Kıvılcımı, 2.5x EXP İksiri ve birçok gizemli silah…
Kıyamet Savaşçıları oyunundaki etkinlikler ile ilgili daha fazla bilgi için:
http://play.37.com/ks/?cid=87&scid=jib827

Mitoloji dünyası da 30 Ağustos’ta kutlama yapacak
Mitoloji Online oyunu ile Pandora Kutusunun açılarak içerisinden çıkan lanetin dünyaya terör havası yaydığı zamanları yaşayan oyuncular da “Atina’yı Onlardan Koruyun” etkinliği ile Zafer Bayramını kutlayacak.

Kutlamalar kapsamında oyunculara günlük oyuna giriş hediyesi yanı sıra etkinlik boyunca toplam yükleme miktarına bağlı olarak hediyeler verilecek. Oyuncular Rulet çevirerek kazanacak, çevirdikçe ekstra hediyeler alacak. Ayrıca 10:00 – 23:25 saatleri arasında her 25 dakikada bir Atina’da yağmacı tavşanlar ortaya çıkacak. Atina’yı onlardan koruyacak oyuncular hediyelerin de sahibi olacak. BOSS baskınında Öfkeli Tavşan ile savaşan ise daha fazla ödül kazanacak.

Oyundaki etkinlikler bunlarla sınırlı kalmayacak. Bu hafta sonu yapılacak sunucular arası lonca savaşında en güçlü iki lonca savaşacak. Savaşa katılım için lonca liderlerinin Cumartesi ve Pazar günleri 22:28’den önce başvurması gerekiyor. Savaş saat 22:30’da başlayacak. Mitoloji dünyasındaki bu savaşa katılmak için:
http://play.37.com/mitoloji/?cid=87&scid=jib827

Ayrıca şu an kutlanan Yaz Karnavalı da 2 Eylül’e kadar devam edecek. Oyuncuların hem Kıyamet Savaşçıları hem de Mitoloji Online oyununda kullanabilecekleri birbirinden muhteşem yaz hediyelerinin sahibi olması için karnavalda yüzme yarışlarında kazanmaları ve ardından slot makinasında şanslarını denemeleri gerekiyor.
Karnavala katılmak için: http://events.37.com/tr/karnaval/?cid=85&scid=A1_jib

(Basın Bültenidir)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ