World of Warships Kayıt

Berserk: The Cataclysm Türkçe Oldu

IDC/Games, free-to-play MMO kart oyunu Berserk: The Cataclysm’i bugün Türkçe dilinde yayımlıyor. Artık Türk oyuncular kendi klanlarını ve ordularını kurarak Avrupa ve Amerika kıtasında yer alan tüm oyuncularla savaşabilecekler.

IDC/Games’in free-to-play kart oyunu Berserk: The Cataclysm oyununda bulunan 7 farklı dilin arasına son olarak Türkçe dili eklendi. Oyunu, https://berserk.idcgames.com/tr adresinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Tarayıcılar üzerinden ücretsiz olarak oynanan Berserk: The Cataclysm kart oyunu porBytex Games tarafından geliştirilip IDC/Games tarafından yayımlanmaktadır. Oyun, benzersiz otomatik savaş sistemi ve tamamlayıcı özellikleri ile koleksiyon kart oyunları arasında oldukça büyük başarıya imza attı. Klan savaşları, bölge işgalleri ve PvP mücadeleleri sayesinde hızlı gelişen bir grafik çizdi.

Berserk: The Cataclysm’de oyuncular, kendi destelerinden en iyi taburlarını oluşturarak strateji bilgilerini göstermeleri gerekiyor. Oyun binlerce yaratığın yaşadığı Laar dünyasında geçiyor. Bu dünyada kaynaklar çok kısıtlı. Hayatta kalma mücadelesi veren her ırk kendi bölgelerini korumaya ve sınırlı sayıda bulunan Laar bölgelerini işgal etmeye çalışıyor. Sadece Ungar büyücüleri kendi toplarını uçan adalara dönüştürerek elinde tutmayı başarıyor.

Zaferler ve maceralarla dolu bu yolculukta oyuncular Ungarlara dönüşecek. Kendi taburlarını kontrol ederek diğer oyunculara ve düşmanlara karşı üstünlük kurmak için kendilerini geliştirecekler. Aynı zamanda beş farklı elemente sahip toprakları işgal ederek büyü yeteneklerini güçlendirecekler.

· Mevcut olan 1200’den fazla kart arasından kendilerine ait taburlar kurabileceksiniz. Bu kartları geliştirerek ve evrimleştirerek daha güçlü hale getirebileceksiniz.

· Tüm element ve kart türlerinde farklı stratejiler geliştirebileceksiniz.

· Kendi kaynaklarınızı arttırmak için diğer oyuncuların bölgelerini işgal edeceksiniz.

· PvP ve PvE de dâhil farklı savaş türlerinin tadını çıkarabileceksiniz.

· “Dağların Kralı” gibi farklı turnuvalara katılabilecek ve tahtınızı diğer oyuncuların saldırılarından korumaya çalışacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ