World of Warships Kayıt

BERSERK: The Cataclysm

  • 02 Kasım 2015
  • 1.303 kez görüntülendi.
BERSERK: The Cataclysm
Yapımcı : IDC Games
Yayıncı : IDC Games
Tür : Browser
Konu : MMOTCG
Durum : Final
Dil : Türkçe
Fiyat : Ücretsiz
Platform : Pc
Oy Ver
BERSERK: The Cataclysm
57 votes, 8.63 avg. rating (86% score)

Berserker : The Cataclysm browser tabanlı online TCG (Trade Card Game) türünde bir oyundur. Bu tür oyunlarda oyuncular her birinde farklı bir kahraman bulunan kartlar biriktirerek savaş sırasında rakibinin savaşçılarına uygun kahramanları oyuna sürer. Her kahramanın kendine has yetenekleri vardır. Oyuncu bu yetenekleri göz önüne alarak düşmanın kartlarına göre strateji belirler. Sonra bu kahramanlar karşılıklı savaşırlar ve bütün kahramanları ölen oyuncu yenilmiş kabul edilir.

mmotcg

Berserk: The Cataclysm oyununda Laar isimli fantastik bir dünyada yaşam savaşı veriyorsunuz. Oyunda harita üzerindeki bölgeleri fethederek ilerlediğiniz macera modunun yanında diğer oyuncularla kapışabildiğiniz PvP ve PvE modları da bulunuyor. Bunun yanında klan kurabilir ya da bir klana girip klan savaşlarına katılabilirsiniz.

berserk

Berserk : The Cataclysm yüzlerce kartta bulunan kahramanlara değişik elementleri kullanarak yüzlerce farklı şekilde yetenek kazandırabilirsiniz. Bu da istediğiniz stratejileri gerçekleştirebilmenizi sağlayacak binlerce kombinasyona sahip olabilmeniz anlamına geliyor.

Berserk The Cataclysm Resmi Fragmanı

Oyun Türkçe içeriğe sahip olduğundan yüzlerce kart ve kombinasyon arasında kaybolmadan ilerlemenizi sağlayacak kolay bir yapıya sahip. Aşağıdaki bağlantıdan oyunu oynayabilirsiniz.

kayıt ol

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ