World of Warships Kayıt

BlackShot (Türkçe FPS Oyun)

  • 03 Temmuz 2012
  • 1.828 kez görüntülendi.

Vertigo Games tarafından geliştirilen online FPS oyunu BlackShot’ın Türkiye haklarının sahibi olan Click To Game firması, oyunun Türkçe versiyonunu hazırlayarak oyunseverlerin beğenisine sundu. Kapalı beta aşamasındaki oyuna şimdi kayıt olup oynamaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz ve Türkçe olarak oynayabileceğiniz mmofps oyunu BlackShot oyununun tam hizmet vermesiyle birlikte kapalı betada oynayan oyuncuların ödüllendirileceğini de belirtelim.

BlackShot Trailer İzle

Dünya’da gittikçe tükenen doğal kaynaklara sahip olmak amacıyla çeşitli örgütler birbirleriyle yıkıcı savaşlar yapmaya başlar. Bu savaşlarda yapay zakeya sahip, gerçek insan özellikleri taşıyan klonlar (cloners), özel eğitimli paralı askeri birlikler (mercenaries) ve Gaia isimli nükleer kaynakları elinde bulunduran güçlü bir şirket belirgin rol oynamaktadır.

BlackShot Oyun İçi Video (GM’ler Savaşıyor )

Oyuna başlarken cloners, mercenaries veya gaia ordularından birine katılarak 4 farklı karakterden birini seçmelisiniz. Her birinin karakteristik özellikleri farklı olan bu 4 karakter temel olarak hız ve savunma yönünündeki yetenekleri sebebiyle 2 guruba ayrılır. Travis Banner ve Vanessa Greeen hız özellikleriyle öne çıkarken, Adam Garcia ve Cathy Finn savunma özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Çeşitli modların bulunduğu Blackshot’da karakterinize, yaptığınız maçlar sonucunda kazanmış olduğunuz BP denilen oyun parasıyla çeşitli özelliklere sahip silahların yanısıra, savunma ve saldırı gibi özelliklerinizi etkileyen eşyalar alabiliyorsunuz.

2033 yılında geçen aksiyon oyununda, oyunseverler isterlerse bireysel yahut da takım olarak mücadele edilebilecek. 4 farklı oyun modu bulunan BlackShot’ta partner sistemi ve klan sistemi de bulunuyor. Bu sistemler sayesinde oyundaki partnerinizin kamerasını görebiliyor, aynı zamanda partneriniz, düşmanı haritada işaretleyerek size bildirebiliyor.

Oyundaki modlar şunlar:

BKS (Bayrak Kapma Savaşı): Eğlenceli olduğu kadar büyük rekabetin yaşandığı, takımlar arası bayrak kapma yarışı modu.
B&Y (Bul ve Yok et): Bombacı timi ile bomba imha ekibinden oluşan bu mod, takımlar arası mücadeleyi üst seviyelerde tutuyor.
MS (Mevzi Savunma): En fazla 4 kişi oynanan bu mod içinde, oyuncular üzerlerine gelen canlı bomba ve teröristlerin üstesinden gelmeye çalışıyor.
TDM: Karşı takımın adamı ile klasik mücadelenin olduğu bu mod, takım içinde bireysel korunmanın da öneminin anlaşılmasını sağlıyor.

BlackShot Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: 2 GHz Pentium 4
RAM: 512 MB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: Nvidia Geforce FX 5700 / ATI Radeon 9550


http://www.clicktogame.netBlackShot Oynamak için TIKLAYIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ