World of Warships Kayıt

Blade and Soul Kapalı Beta Geliyor

Güney Koreli oyun geliştirici NCSoft tarafından geliştirilmekte olan ve milyonlarca oyuncunun uzun zamandan beri çıkmasını beklediği Blade and Soul 30 Ekim 2015’te kapalı beta olarak yayınlanacak. NCSoft Guild Wars, Lineage, Aion gibi oyunların da geliştiricisi.

blade and soul

Antik Çin’de geçen hikayesi ve Wuxsia (uzak doğu dövüş sanatları) üzerine kurulmuş savaş sistemi haricinde Blade & Soul oyununda milyonlarca oyuncuyu sabırsızlandıran şeylerden biri de oyunun grafikleri. Uzak Doğu Asyanın uçsuz bucaksız dünyasının modellendiği oyunda NCSoft ekibi oyunculara mükemmel bir görsel şölen sunuyorlar. İyi bir ekran kartına sahipseniz Blade and Soul oyunundaki dağ, dere, göl, orman, Çin mimarisine sahip yapılar ve detaylı karakter modellemelerine bakmaya doyamayacaksınız.

Seçtiğiniz karakterinizle uzak doğuya has değişik dövüş sanatları konusunda uzmanlaşarak uğradığınız ihanetin intikamını almaya çalışacağınız oyunda PvP mücadeleleri, zorlu zindanlar, klan oluşturma gibi mmorpg klasikleri haricinde dikkat çeken detay; karakterinizin bir kuş gibi havada süzülerek ilerleyebilmesi. Kaplan ve Ejderha gibi filmlerde rastladığımız uçan kahramanlar Blade and Soul oyununda da karşımıza çıkıyor.

Blade & Soul Resmi Tanıtım Videosu

Uzun zamandır beklenen Blade & Soul kapalı beta olarak yakında oyunseverlere sunulacak. Oyunun sistem gereksinimleri şöyle:

Blade and Soul Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Xp, 7, 8, 8.1
İşlemci (Cpu): Intel Core 2 Duo 2.2 Ghz
Bellek (Ram): 2 Gb
Ekran Kartı (Gpu): GeForce 8600 GT
Harddisk: 22 Gb boş alan

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ