World of Warships Kayıt

Combat Arms’a Büyük Güncelleme: WAR

Combat Arms’ın en büyük güncellemesi olan WAR’da daha fazla ateş gücü, yeni bir harita, ödüllerle dolu oyun içi derecelendirme sistemi ve çok daha fazlası var. Nexon Europe başarılı online bireysel shooter oyunu Combat Arms’a bugüne kadar görülen en büyük güncellemeyi getirerek oyunculara daha fazla aksiyon ve heyecan vadediyor. Güncellemenin adı WAR.

combat arms war

Combat Arms kullanıcıları WAR’daki iki yeni güncellemeden Master Gunner (Harekat Subayı) ve Treasure Ship (Hazine Gemisi) güncellemelerine şu anda ulaşabiliyorlar. Master Gunner iki yeni silah modifikasyon kategorisi ve birçok yeni değişiklikle oyuncuların silahlarını kapıp onlara yeni özellikler katmalarını ve çatışmalarda daha ölümcül darbeler indirmelerini sağlıyor.

Treasure Ship ise oyuncuların Master Gunner güncellemesinden alacakları yeni ve gelişmiş cephanelerini test edebilecekleri yeni bir çarpışma alanı. Treasure Ship, oyuncuların gemide fırtına gibi esmelerini ve stratejik avantaj elde etmek için gemideki konteynerleri kullanmalarını sağlıyor.

combat arms

Oyuncuların rakipleri karşısındaki performanslarını ölçebilmesini sağlayan oyun içi derecelendirme sistemi Aim High ise eylül ayı sonlarında kullanıcılara açılacak. Aim High, oyunculara, sezon sıralamalarında büyük ödüller kazanma fırsatı veriyor. Sezon sonunda belli bir sıralamaya erişen oyuncular çeşitli ödüller kazanıyor.

Yeni WAR içerikleriyle oyuncular bundan daha fazla güncellemeye de kavuşacak. Ayrıntılı bilgi için combatarms.nexoneu.com/promotion/war adresini izlemeyi unutmayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ