World of Warships Kayıt

Counter-Strike Nexon: Zombies ile kurallar değişti

Nexon Europe, F2P türündeki bilgisayar oyunu Counter-Strike Nexon: Zombies için oyunculardan gelen geri bildirimleri değerlendirerek yeni güncellemeler yayınladı.

Counter-Strike Nexon: Zombies oyununun geliştiricisi Nexon Europe, oyunculardan gelen istekleri değerlendirerek oyunu daha da eğlenceli hale getiren yeni güncellemeler yayınladı. Hem oyuncular hem de zombiler için gelen yeniliklerin en dikkat çekenlerden birisi oyuncuların belirledikleri birini sunucundan atmak için yaptıkları oylama sisteminde oldu. Daha önceki sistemde bir oyuncu başka bir oyuncuyu nedenini de belirterek sunucudan atmak için oylamaya sunabiliyordu. Yeni sistemde “demokrasi” modeli geliyor. Buna göre artık yalnızca 3 ve üzeri oyuncunun bulunduğu odalarda oylama yapılabilecek ve oylamaya çıkan kişi oylama başlamadan hemen önce kendisine yönelik suçlamalara yanıt verebilecek. Ayrıca oylamanın sonucunun uygulanması için odadaki oyuncuların belli bir yüzdesinin oy kullanması da gerekecek. Yeni sistemde bir kişi günde en fazla beş kez oylamaya çıkartılabilecek ve oylama bitinceye kadar deneyim puanı kazanacak.

counter strike zombies

Sistem mesajları ile kullanıcı mesajlarının aynı ekran üzerinden iletildiği sohbet sisteminde de yeniliğe gidildi. Bu iki mesaj için artık ayrı ekran ayrımına gidiliyor. Böylece arkadaşları ile sohbet eden bir kişinin bu sohbeti gelen sistem mesajı ile bölünmeyecek.

Oyunun envanter ayarları ve arama fonksiyonunda da yapılan değişiklikler ile oyuncuların envanterlerini diledikleri gibi yeniden düzenleyebilmelerine imkan tanınıyor. Oyuncular ile ilgili gelen güncellemelerin tam listesine şu linkten ulaşılabilir:

Zombi modunda Heroine yeniliği
Oyun da yapılan en büyük yeniliklerden birisi de zombi modları ile ilgili oldu. Oyunculardan gelen geri bildirimler doğrultusunda Hero ve Heroine için iki el bombası alınabilecek. Oyuncular artık Zombie Hero modunda Heroine olarak da oyun oynayabilecek. Bunun için oyuncunun kadın karakterine sahip olması yeterli olacak. Hero ve Heroine moduna ek olarak, rastgele oyuncular bu modlara yardımcı olabilecek. Yardımcılar tedarik kutularındaki gizli silahların sahibi olabilecek. Zombiler ile ilgili gelen güncellemelerin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

NEXON Europe hakkında
Mart 2007’de kurulan NEXON Avrupa, oynaması ücretsiz MMO oyun dağıtıcılığında Avrupa’daki lider şirketlerden biridir. Dünya çapında başarıya ulaşan MMORPG türündeki oyunları MapleStory’yi Mayıs 2007’de, büyük başarılara imza atan FPS türündeki oyunu Combat Arms’ı Ocak 2009’da Avrupa’da hizmete sunmuştur. 3B MMORPG oyunu Vindictus’un 2011 yılındaki piyasaya girişi ile NEXON Avrupa, bölgesindeki pozisyonunu güçlendirmiştir. Bunların yanı sıra yenilikçi ve taktik gerektiren MMORPG Atlantica Online, zalim, fantastik bir evrende geçen, aksiyon tabanlı otantik bir MMORPG olan Dekaron ve hareket dolu FPS War Rock gibi oyunların da yayıncılığını başarıyla sürdürmektedir. 2013 içerisinde firmanın genişleyen portföyüne eklenen yeni oyunlardan biri ise NavyField 2’dir. NEXON Avrupa ve oyunlarıyla ilgili daha geniş bilgi için resmi web sitesi www.nexoneu.com’u ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ