World of Warships Kayıt

Crossout

Gaijin Entertainment ve Targem Games’in War Thunder oyunundan sonraki son projeleri olan Crossout, oyuncuların otomobil, kamyon, jeep gibi araçları modifiye edip silahlandırarak birbirleriyle savaşma imkanı sağlıyor. Mad Max filmini anımsatan kurgusuyla oldukça ilgi çekecek gibi görünen oyun henüz test aşamasında.

crossout

İnsanlar üzerinde yapılan ve yan etkilere yol genetik testler sonucu harab olmuş insan ırkınına bir de uzaylılar musallat olunca dünya yaşanılması güç bir hale gelmiştir. Bu kaotik ortamda hayatta kalmaya çalışan oyuncular yaratıcı zekalarını kullanarak motorlu taşıtları silahlı ölüm makinelerine dönüştürerek rakiplerine karşı ölüm kalım mücadelesi verecekler.

Crossout yüzlerce zırh ve silah çeşidi sunarak oyuncuların araçlarını istedikleri gibi geliştirebilmelerine olanak sağlıyor. Aracınıza makineli tüfek, top, roketatar monte edebileceğiniz gibi, testere, matkap gibi ilginç aletler de takabilirsiniz. Savaşta kazandığınız araba parçalarını kendi aracınızı geliştirmede kullanabileceğiniz gibi işinize yaramayan parçaları pazarda satabilir veya takas edebilirsiniz.

Oyunda hasar modellemeleri üzerinde önemle durulmuş. Diyelim ki düşman aracına ateş edip motor kısmından vurursanız onun hareket kabiliyetini azaltır veya tamamen hareketsiz bırakabilirsiniz. Eğer düşmanın silah kısmına zarar verirseniz hasar alan kısımdaki silahları kullanamaz olur.

Crossout, oyunseverlere araba sürerken savaşma zevkini yaşatacak ilginç konulu bir mmo olacak. Oyunun çıkmasını merakla bekliyoruz.

Crossout Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP / 7 / 8 / 10
İşlemci (Cpu): 2.0 GHz, Intel Pentium 4 / AMD Athlon II
Bellek (Ram): 1 Gb
Ekran Kartı: 512 Mb Pixel Shader 3.0 destekli NVidia / AMD Radeon / Intel (HD 3000, HD 4000) (AMD Radeon X1000 desteklenmiyor)
Harddisk: 1 GB boş alan

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ