World of Warships Kayıt

Devilian

Devilian, Koreli oyun geliştirici Bluehole Ginno tarafından ünlü Diablo 3 oyunundan esinlenerek geliştiriliyor. 2.5D ve sabit bir kamera açısıyla geliştirilmekte olan oyun henüz kapalı beta aşamasında. Edinilen bilgilere göre oyunun mobil versiyonu da bulunacak.

Devilian Oyun İçi Videosu

PvP mücadeleleri 3vs3 kişilikten 20vs20 kişiliğe kadar oyuncuyu destekleyecek olan Devilian’da zindan sisteminin zorluk derecesi oyuncuya bırakılacak. Oyuncu gireceği zindanın kolay, normal veya zor olmasını kendi seçecek ama bunun karşılığında alacağı ödüller de zindanın zorluk derecesine göre değişecek.

devilian

PvE sisteminde oyuncular Warrior, Mage, Cannoneer ve Assassin’den oluşan dört sınıftan birisine ait karakterleriyle savaşabilecekler. Oyuna Demon-Soul denilen bir dönüşüm sistemi dahil edilmiş. Savaş esnasında ekranın alt kısmındaki Demon Rage Bar yanıp sönmeye başladığı zaman karakteriniz iblise dönüşüyor ve aşırı ölümcül hale geliyor. Bu sayede savaşı galip bitirmeniz kolaylaşıyor fakat sadece belli bir süre bu şekilde kalabildiğiniz için bu hakkınızı iyi kullanmanız gerekiyor.

Devilian ile ilgili henüz fazla bir bilgi bulunmuyor, open beta ne zaman çıkacak, sistem gereksinimleri ne olacak gibi sorulara cevap bulabilmek için bir süre daha beklememiz gerekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ