World of Warships Kayıt

Duty of Heroes

  • 23 Ekim 2015
  • 1.028 kez görüntülendi.
Duty of Heroes
Yapımcı : ESPRIT GAMES LLC
Yayıncı : ESPRIT GAMES LLC
Tür : Browser
Konu : Mmorpg, strateji
Durum : Final
Dil : Türkçe
Fiyat : Ücretsiz
Platform : Pc, Andorid ve iOS telefonlar
Oy Ver
Duty of Heroes
76 votes, 7.40 avg. rating (74% score)

Duty of Heroes browser oyunlar kategorisinde olsa da sadece browser üzerinden değil, hem Facebook üzerinden hem de Android ve iOS tabanlı telefonlarla oynanabilen online bir strateji ve rol yapma oyunu. Orta dünyanın karanlık kapıları açılmış ve Lich King ölümsüzler ordusunu göndererek bütün dünyayı ele geçirmeye çalışmaktadır. İnsanlar ve Orklar ise Lich King’e karşı güçlerini birleştirmiş ve özgür bir dünya için O’na meydan okumuşlardır.

duty of heroes

Duty of Heroes oyunununda okçu (archer), savaşçı (warrior) ve büyücü (mage) olmak üzere 3 çeşit sınıf bulunuyor. Her sınıfta kadın ve erkek olmak üzere iki karakter var. Oyunda toplamda 10 karaktere sahip olabiliyorsunuz fakat savaş sırasında bunlardan sadece seçtiğiniz 5 karakteri kullanabiliyorsunuz. Karakterlerinizden birini takım lideri olarak görevlendiriyorsunuz. Oyundaki amaçlarınızdan biri bütün karakterlerinizin seviyesini yükseltmek olacak.

duty of heroes

Aynı zamanda sahibi olduğunuz köy ve kaleleri de geliştirerek düşman saldırılarına karşı daha güçlü bir savunmaya sahip olmalı ve daha gelişmiş binalar, ekipmanlar ve silahlar üretmelisiniz. Duty of Heroes oyununda hem tek başınıza hem de takım halinde yapabileceğiniz günlük görevler bulunuyor. Tamamladığınız görevler size altın ve diğer madenler, değişik ekipmanlar, büyüler ve madalyalar kazandırıyor.

doh online

Kolay ama oldukça ilginç bir oynanış, PvP savaşları, keşfedilecek bir çok zindan, dünyanın her yerinden binlerce farklı oyuncuyla oynama şansı, kendi çiftliğiniz, kaleniz ve şehrinizin bulunduğu bu oyunu Türkçe olarak bilgisayarınızda, ya da akıllı telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ