World of Warships Kayıt

First Assault

Manga dünyasını oyun dünyasına taşıyan First Assault oyunu tanıtıldı. Nexon America, Shirow Masamune’nin yarattığı televizyon serisi Ghost in the Shell mangası üzerine kurgulanan yeni oyunu First Assault’u duyurdu.

First Assault Official Trailer İzle

Nexon America Inc., Ghost in the Shell: Stand Alone Complex manga serisi üzerine kurgulanan yeni oyunu First Assault Online’ı (First Assault) bugün duyurdu. Takım taktiğine dayalı oyunda, oyun severler siber dünyanın hakim olduğu gelecekte asker rolüne soyunarak sokaklarda teröristlerin peşine düşüyor. Neople tarafından geliştirilen online FPS türündeki First Assault oyunu, 2016 yılında bilgisayar oyuncuları için satışa sunulacak.

Nexon’ın Kodansha Ltd. ve Production I.G şirketlerinden lisans hakkını aldığı First Assault oyunu, Shirow Masamune’nin yarattığı televizyon serisi Ghost in the Shell mangası üzerine kurgulandı. Anime unsurlarına yer veren First Assault oyunu yakın geleceğin karanlık dünyasında geçerken taktiksel oynanabilirliği de FPS türüne taşıyor. Elit askerler olarak oyuncular çatışmalardan galip çıktıkça karakterlerini güncelleyebilecek ve yeni özelliklerin sahibi olabilecekler. Her bir karakter Motoko Kusanagi’nin “Termo optik kamufulaj” gizleme teknolojisi veya Saito’nun görüş gücünü artırarak düşmanı belirleyen yeteneği gibi kendine has özelliklere sahip.

first assoult

Sekiz karakter ile oyuna başlayan oyuncular savaş stratejilerini ve buna göre formasyonlarını belirliyor. Karakterler; bedenlerine takılan teçhizatlar, silah eklentileri ve geliştirilmiş yetenekleri ile kişileştirilebiliyor. “SkillSync” özelliği ile oyuncular, savaş alanında kendilerine yakın takım arkadaşları siber yeteneklerini paylaşarak yeteneklerini daha da artırabiliyor. SkillSync özelliğini akıllıca ve taktiksel bir şekilde kullanan takım oyuncuları sağlam işbirliği sonucu savaş alanında zaferden zafere koşuyor.

first assoult

Nexon oyunun ilk kapalı betasını 1-4 Ekim’de oyunculara açacak. Daha sonra ikinci beta testi yayınlanacak. Beta yayınında kaydolan oyuncular diledikleri isimleri erkenden alma şansı yakalarken özel “First Assault” silahlarına sahip olabilecek. 1 Ekim 2015 Perşembe günü başlayacak kapalı beta testine katılmak isteyen oyun severler buradan kaydını yaptırabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ