World of Warships Kayıt

Juggernaut

  • 17 Nisan 2012
  • 907 kez görüntülendi.

Juggernaut zengin grafiklere sahip bir aksiyon RPG oyunu. Üstün kalite grafiklere ek olarak nefes kesen, dinamik ve üç boyutlu dövüş platformu ile oyunculara büyük bir görsel ziyafet vadediyor. Oyunun temelinde hareketli ve gayet öfkeli dövüş senaryoları bulunuyor. PvP meraklısı oyuncuların ise oyuna başlar başlamaz birbirlerini çekişmeli düellolara davet etme imkanı var. Tüm bunlara ek olarak, sayısız macera dolu görevler, canavar avları ve aklınıza bile gelmeyecek özelliklere sahip nesneler siz savaşçıları bekliyor!

Juggernaut, ücretsiz oynanabilen browser tabanlı bir MMORPG’dir. Kısa bir kayıt sürecinden sonra, bir kurulum dosyası indirmeye gerek kalmadan oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu oynamak için istemciye ihtiyacınız olmamasına rağmen, oyun performansını arttıran istemciyi arzu ettiğiniz takdirde indirebilirsiniz. Kaydınızı tamamlayıp oyuna girdiğinizde, macera anında başlar. Birkaç dakika sonra kendinizi büyüleyici üç boyutlu bir atmosferin ortasında, ilk canavarınızla dövüşürken bulursunuz.

Bu yüksek kaliteli 3 boyutlu dövüş sahneleri, yenilikçi 3 boyutlu motor birimi sayesinde oyuncuya browser penceresinde gerçekçi savaş alanı sahneleri yaşatıyor. Böylelikle daha önce sadece istemci sayesinde mümkün olan bu tecrübe artık browser penceresine taşınmış oluyor.

Online oyun pazarının lideri Mail.ru Games, aksiyon RPG Juggernaut’un açık betasını bugün başlattı. Rus Oyun Geliştiricileri Konferansı’ndan 2010 yılının en iyi browser oyunu unvanını almaya hak kazanan Juggernaut, yeni nesil grafikleri ve dinamik bir dövüş sistemi ile rakipleri arasından sıyrılmayı başarıyor. İlgi duyan oyuncular www.juggergame.com adresini ziyaret ederek kaydolabilirler ve kendilerini hemen Haradan dünyasındaki maceraların içine atabilirler. Juggernaut tamamen ücretsiz olup indirme ya da kurulum gerektirmemektedir.

Juggernaut’un büyüleyici hikayesini okuyan oyuncular, kendilerini doğrudan doğruya birbirleriyle ihtilaf halinde olan üç farklı topluluk arasında buluyorlar. Yüzyıllardır toprak ve güç sahibi olmak uğruna birbirleriyle dur durak bilmeden savaşan topluluklar. Ve taraflar içindeki en seçkin savaşçılar, çok nadir ve gayet olağanüstü olan Juggernaut zırhlarını giymeye hak kazanıyorlar. Bu zırhlar, eşsiz bir şekilde sahiplerinin kendileri ile bütünleşerek çağlarının en yüce kahramanları arasına girmesine olanak veriyorlar.

Juggernaut zengin grafiklere sahip bir aksiyon RPG oyunu. Üstün kalite grafiklere ek olarak nefes kesen, dinamik ve üç boyutlu dövüş platformu ile oyunculara büyük bir görsel ziyafet vadediyor. Oyunun temelinde hareketli ve gayet öfkeli dövüş senaryoları bulunuyor. PvP meraklısı oyuncuların ise oyuna başlar başlamaz birbirlerini çekişmeli düellolara davet etme imkanı var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ