World of Warships Kayıt

Knight Online Fiyatları İndirdi

Türkiye’nin en çok oynanan mmorpg oyunlarından biri olan Knight Online, Doların Türk Lirası karşısında aşırı değer kazanması üzerine mağdur olan Türk oyuncular için tüm eşyalarda yüzde elliye varan indirimler yaptı. 29 Ekim’e kadar sürecek indirimle ilgili firmanın göndermiş olduğu basın bültenini yayımlıyoruz.

knghtonl

Knight Online, daha önce de yapılan değişikliklerde olduğu gibi oyuncu görüşlerine her zaman önem veren bir oyun olma özelliğine sahiptir. Yeni sunucu açılmasından, sunucu birleşim işlemlerine kadar hemen hemen her önemli değişiklik öncesi resmi forumlarımız üzerinden siz değerli oyuncularımızın görüşlerini alarak oyunun geleceğine yön vermekteyiz.

Bir süredir de, Doların Türk Lirasına karşı değer kazanması ve oluşan bu olumsuz durumdan dolayı sizlerden gelen Power Up Store eşyalarında indirim isteklerini değerlendirdik ve Knight Online Power Up Store’da bulunan tüm eşyalarda indirim gerçekleştirilmesine karar verdik. Alınan karar doğrultusunda, tüm Power Up Store eşyalarında geçerli %50’ye varan indirim 1 ay boyunca sizlerle olacak! %25, %35 ve %50 oranlarında gerçekleşecek eşya indirimleri 1 Ekim – 29 Ekim tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu 4 haftalık süre boyunca, PUS’tan yapacağınız tüm eşya alışverişlerde indirimli fiyatlarda yararlanabilirsiniz.

İşte birkaç eşyanın indirimli fiyatları;
Exp Premium = 2796 NPoint’ten 2097 NPoint’e düşürüldü.
Trina’s Piece = 800 NPoint’ten 600 NPoint’e düşürüldü.
Spirit of Genie = 149 NPoint’ten 112 NPoint’e düşürüldü.
Dragon Box = 280 Npoint’ten 210 Npoint’e düşürüldü.
Platinum Premium = 2796 NPoint’ten 1817 NPoint’e düşürüldü.
Buraya tıklayarak Power Up Store’da bulunan tüm eşyaların normal ve indirimli fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
29 Ekim 2015 tarihinde sona erecek olan bu indirim karnavalını sakın kaçırmayın!

(Basın Bültenidir)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ