World of Warships Kayıt

Metin2

  • 23 Ağustos 2015
  • 1.372 kez görüntülendi.
Metin2
Yapımcı : Ymir Entertainment Co. Ltd
Yayıncı : Gameforge
Tür : Mmorpg
Konu : Fantastik
Durum : Final
Dil : Türkçe
Fiyat : Ücretsiz
Platform : Pc
Oy Ver
Metin2
66 votes, 8.38 avg. rating (83% score)

Ülkemizde online oyun deyince akla ilk gelen oyunlardan biridir Metin2. Birine mmorpg teriminin açıklamasını yaparken “hani Metin2 oyunu var ya, işte öyle oyunlara mmorpg oyunlar denir” diye açıklarsak karşımızdaki hemen anlar mmorpg’nin ne olduğunu çünkü Metin2 oynamamış veya adını duymamış bir mmorpg oyuncusu yoktur ülkemizde.

Metin2 Resmi Türkçe Fragman Videosu

Ülkemizde olduğu kadar dünya genelinde de en çok oynanan oyunlardan biridir bu oyun. GameForce tarafından yayın hakları alınıp on yedi dilde oyunseverlere sunulduğundan beri dünya üzerinde yüz elli milyon oyunsever tarafından oynanmaktadır. Düşük donanımlı bilgisayarlarda bile oynanabilmesi birçok oyuncunun Metin2’yi tercih etmesinin sebeplerinden sadece biridir.

metin2

Metin2’deki fantastik dünya Jinno, Shinsoo ve Chunjo adındaki üç imparatorluk arasında pay edilmiş. Shinsoolular genelde ticaretle uğraşırken, Jinno halkı asker millet olarak bilinir. Chunjo imparatorluğu ise mistik güçlere sahip bir lider tarafından yönetilmektedir. Üç imparatorluğun da ana hedefi diğer imparatorlukları yeryüzünden silip dünyanın tek hakimi olmaktır.

lycan

Oyunda beş adet karakter sınıfı bulunur. Bu karakterlerin özellikleri kısaca şunlar:
Lycanlar: Kaptıkları mikrop yüzünden kurt adama dönüşmüş bu ırk yakın dövüş sanatını icra ederler ve buna uygun kesici silahları kullanırlar. Seri hareket yeteneğine sahip Lycanlılar ardı ardına yaptıkları saldırı teknikleriyle rakibinin ne olduğunu anlamasına fırsat vermeden ölümüne sebep olurlar

Ninjalar: Kung-Fu gibi uzak doğu dövüş sanatları konusunda uzman olan bu sınıf hançer, yay gibi hafif silahlar ve hafif bir zırh kullanırlar. Bu sayede hızlı hareket eden ve düşmanına sezdirmeden yanına yaklaşıp işini bitiren usta suikastçilerdir.

Savaşçılar: Oyundaki tankları temsil eden bu sınıf ağır zırhlarla ve kılıç kalkan gibi silahlarla donatılmıştır. Bir savaşçı kolay kolay ölmez. Ağır mağır hantaldır ama rakibini tank gibi ezer geçerler.

Suralar: Savaşçı bir ırk olan Sura ırkının ölümcül silahları sihirli elleri ve asalarıdır. Düşmanlarını uzak mesafeden bile etkili sihirleriyle darmadağın edebilirler.

Şamanlar: Büyülü güçlere sahip diğer bir ırk da şamanlardır. Bu ırkın en temel özelliği büyülerini savaşta yara almış arkadaşlarını iyileştirmek için ya da arkadaşlarının saldırı güçlerini arttırmak için kullanabilmeleridir.

metin2 pet

Oyunda elde ettiğiniz hayvanları binek ve saldırı amaçlı kullanma imkanına sahipsiniz. Ayrıca giysi ve silah gibi her türlü eşyanızı satabilir ya da diğer oyunculardan satın alabilirsiniz. Klan oluşturma veya bir klana girip diğer klanlara karşı beraber savaşma imkanına da sahipsiniz.

Oyununun sistem gereksinimini aşağıda bulabilirsiniz. Türkçe Metin2 oyununa kaydolmak ve indirmek için yukarıdaki kayıt ol butonunu ya da aşağıdaki kırmızı butonu kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler.

metin2 kayıt ol

Metin2 Minimum Sistem Gereksinimi

İşletim Sistemi: Windows Xp, 7, 8, 8.1, 10
İşlemci (Cpu): Pentium 3 (1 Ghz)
Bellek (Ram): 512 Mb
Ekran Kartı (Gpu): 32 Mb’dan daha yüksek
Harddisk: 2 Gb boş alan

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ