World of Warships Kayıt

NosTale

  • 17 Eylül 2015
  • 1.639 kez görüntülendi.
NosTale
Yapımcı : Entwell Co.
Yayıncı : GameForge
Tür : MMORPG
Konu : Anime
Durum : Final
Dil : Türkçe
Fiyat : Ücretsiz
Platform : Pc
Oy Ver
NosTale
34 votes, 9.25 avg. rating (92% score)

NosTale basit ama güzel grafik ve sınıf seçenekleri, sevimli anime karakterleri ve canlı renklere sahip ışıl ışıl grafikleriyle bilinen ücretsiz bir anime tarzı Türkçe mmorpg. Oyun Koreli Entwell Co tarafından geliştirilmiş 2006 yılında yayınlanmış ve dünya çapında birçok dilde oynanır hale gelmiştir. NosTale ülkemizde de Türkçe olarak oynanabilmektedir.

NOSTALE TRAİLER İZLE

NosTale İlk 15 Dk. Oynanış Videosu Türkçe Anlatımlı

NosTale dünyası farklı hikayelere sahip 5 bölümden oluşuyor. Oyuna ilk başladığınızda seviyeniz 55 olana kadar Fernon Ağacı denen 1. bölümde oynuyorsunuz. Hikayeye göre Kenko halkı ile insanlar arasında bir savaş başlamak üzeredir. Kenkoların isyanı bastırılamazsa Fernon Ağacı dirilecek ve dünyaya kaos hakim olacaktır. Göreviniz Kenkoların isyan başlatmasına engel olarak ağacın dirilmemesini sağlamak olacak.

nostale

İlk kez oyuna giren oyuncular oyuna maceraperest olarak başlıyor. 20. seviyeye geldiğinizde Kılıç Eri, Büyücü ve Okçu sınıflarından birini seçiyorsunuz. Her sınıfta farklı silah ve ekipmanlara sahip 4 çeşit uzmanlık dalı bulunuyor. Günlük görevleri yaparak hediyeler kazanabiliyorsunuz. Bu görevlerden bazıları 3, 4 kişiden oluşan küçük gruplarla yapılabilen görevler oluyor bazıları ise 15 kişiden oluşan gruplara açık görevler oluyor.

NosTale oyununda kendinize ait bir eviniz oluyor. Bu evi istediğiniz gibi dekore edip şekillendirebiliyorsunuz. Oyunda evlilik sistemi de var. Son derece şatafatlı bir düğünle karşı cins karaktere sahip bir oyuncuyla karakterlerinizi evlendirebiliyorsunuz.

nostale anime

Pet sisteminde de istediğiniz istediğiniz kadar vahşi hayvanı evcilleştirerek eğitebilir ve düzgün kullandığınızda savaşlarda önemli bir desteğe sahip olabilirsiniz. Bir hayvanı evcil hayvanınız yapmak için önce onu yakalamanız gerekiyor. İstediğiniz kadar pete sahip olabilirsiniz fakat herhangi bir anda sadece biri aktif olarak yanınızda duruyor. Bir tavuğu bile eğitim sizin için savaşmasını sağlayabiliyorsunuz.

NosTale basit oynanış tarzı, sevimli anime tarzı karakterleri, canlı renklere sahip ışıltılı dünyası, evlilik sistemi, pet sistemi, ev sahibi olma sistemi gibi özellikleri ve Türkçe olarak oynanabilmesi ile gayet güzel bir online rpg oyun. Ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

kayıt ol

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ