World of Warships Kayıt

One Piece Online

  • 25 Eylül 2015
  • 1.443 kez görüntülendi.
One Piece Online
Yapımcı : Playwebgame
Yayıncı : Joygames
Tür : Browser
Konu : Mmorpg
Durum : Final
Dil : İngilizce
Fiyat : Ücretsiz
Platform : Pc
Oy Ver
One Piece Online
201 votes, 8.51 avg. rating (85% score)

One Piece Japonya’da hala yayımlanmakta olan bir manga serisi olup, anime filmi on üç farklı dilde dünyanın çeşitli ülkelerinde yayınlanmaktadır. One Piece Online bu manga ve anime dizisinden uyarlanmış online rol yapma oyunudur. Browser üzerinden oynanan oyun ücretsiz fakat henüz Türkçe dil desteği bulunmuyor.

One Piece Online Tanıtım Videosu İzle

Oyunun hikayesi kısaca şöyle: Korsanlar kralı Rodger ölmeden önce dünyanın en değerli hazinesi olan One Piece’ı bilinmeyen bir yere saklamıştır. Yediği yasak bir meyveden dolayı kolları lastik gibi uzayabilen Monkey Luffy bu hazineyi bulup korsanlar kralı olmak istemektedir. Kendi gibi özel yetenekleri olan Zolo ve Nami ile birlikte çete kurup topladığı mürettebatla hazinenin peşine düşerler.

one piece

One Piece oyunu anime türünde yapılmış mmorpg oyundur. Oyunda anime filmindeki karakterleri kullanarak kendi kişisel korsan mürettebatınızı oluşturursunuz. Sıra tabanlı dövüş sisteminin kullanıldığı oyunda dünyayı keşfe çıkıp denizlerde dolaşır, başka başka adalara uğrayıp düşmanlarla savaşır One Piece hazinesine giden yolda birçok zorlu mücadeleye girişirsiniz.
Oyunda uçsuz bucaksız bir dünya ve karşılaştığınız problemleri çözmek için kullanabileceğiniz pek çok farklı yol bulunuyor. One Piece anime dizisi hayranlarındansanız dizideki eğlenceli karakterle oynama fırsatı sizin için ayrı bir değer taşıyacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ