World of Warships Kayıt

Shards of War

  • 25 Ağustos 2015
  • 1.555 kez görüntülendi.
Shards of War
Yapımcı : BigPoint
Yayıncı : BigPoint
Tür : MoBA
Konu : Bilim-Kurgu
Durum : Final
Dil : Türkçe
Fiyat : Ücretsiz
Platform : Pc
Oy Ver
Shards of War
60 votes, 9.09 avg. rating (90% score)

Son birkaç yıldır en popüler online oyun türlerinden biri haline gelen MoBA türü oyunlara bir yenisi daha eklendi: Shards of War. Yayıncılığını BigPoint’in yaptığı Shards of War yeni nesil MoBA diyerek tanıtılıyor. Bilim kurgu temalı bu yeni MoBA oyunda fps oyunlardan alışık olduğumuz W,A,S,D yön kontrol sistemi etkin kılınmış.

Shards of War Trailer İzle

İzlediğiniz videoda da gördüğünüz üzere oyun oldukça hızlı tempolu ve bol aksiyonlu bir MoBA. Shards of War oyununda 3 farklı oyun modu bulunuyor: Oyuncuya karşı oyuncu, oyuncuya karşı yapay zeka ve özelleştirilebilir mod. Oyuna hepsi birbirinden farklı yeteneklere sahip on kahramandan birini seçerek başlıyorsunuz.

shards of war

Beşer kişilik iki takımdan birisi saldırı diğeri ise savunma görevini icra ediyor. Belli bir süre sonuna kadar saldırı takımı savunma takımının üssünü yok edebilirse oyunu kazanıyor. Savunmadaki takım süre bitimine kadar üssünü korumayı başarırsa ya da bütün saldırganları öldürürse kazanan taraf oluyor.

Shards of War hızlı temposu, diğer MoBA oyunların aksine Bilim-Kurgu (sci-fi) temalı olması, oyunun temposuyla beraber artan ya da azalan müzikleriyle MoBA oyun tutkunlarının denemesi gereken bir oyun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ