World of Warships Kayıt

Skyforce Açık Betada

Bilim kurgu ve fantastik öğeleri bir arada barındıran Skyforce’un arkasında Fallout’unda yapımcısı olan Obsidian Entertainment ve Allods Online’ın yapımcı ekibi bulunuyor. Skyforce tek bir server üzerinde bulunan çok büyük bir haritaya sahip olacak ve harita üzerinde ada ve yarımadalardan oluşan bölgeler bulunacak. Yapımcı ekibin paylaştığı resim ve videolardan oyunun grafiksel olarak üst düzeyde olduğu anlaşılınca mmo severler Skyforce’u heyecanla beklemeye başlamıştı. Şu an açık betada olan oyunu deneme şansına sahipsiniz.

Skyforce Tanıtım Videosu

Skyforce oyununda Aelion isimli bir gezegende bulunuyorsunuz. Bir çok farklı bölgenin bulunduğu gezegende halklar barış içinde yaşarken bir anda kendilerini gezegene hakim olmak isteyen tanrıların ve bu da yetmezmiş gibi uzaylıların istilası altında bulurlar. Oyuncular seçtikleri karakterlerle bu istilaya karşı koymak için savaşacaklar.

skyforce

Skyforce’u farklı kılacak özelliklerden biri hem kılıç, ok gibi silahları kullanan hem de lazer silahı gibi ileri teknoloji ürünü silahlar kullanan karakterlerin bulunması. İkinci farklı yanı ise hem mmorpg hem de mmofps oyun türlerini birleştirecek olması ki bu nasıl olacak oyunun final sürümünde hep birlikte göreceğiz.

 

Başka bir önemli özellik de şu: Oyunda savaşırken karakterinizi değiştirme imkanına sahipsiniz. Yani eğer birden fazla karakteriniz bulunuyorsa ve dövüş anında karakterinizin düşman karşısında zayıf kaldığını düşünüyorsanız belli bir süre içinde diğer karakterinize geçiş yapabiliyorsunuz.

Skyforce 17 farklı sınıf karakter, kocaman bir dünya ve kocaman bir skill ağacı, üst düzey grafiklerle geliyor. Bakalım mmorpg oyunseverler üzerinde ne gibi bir etki bırakacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ