World of Warships Kayıt

Tera Online

  • 29 Temmuz 2015
  • 2.028 kez görüntülendi.
Tera Online
Yapımcı : Bluehole Studios
Yayıncı : Gameforge
Tür : Mmorpg
Konu : Fantastik
Durum : Final
Dil : İngilizce
Fiyat : Ücretsiz
Platform : PC
Oy Ver
Tera Online
55 votes, 9.33 avg. rating (93% score)

Başlangıçta ücretli bir oyun olarak Güney Kore’de yayınlanan, 2013’ten beri de ücretsiz (free2play) olarak Gameforce tarafından Avrupa ve ülkemizde oyunculara sunulan Tera Online, devasa haritaları, gelişmiş grafikleri, zengin karakterleri ve birçok ırk seçeneği ile oyunseverlerden tam not almıştı. Oyuna başladığınızda sizin de göreceğiniz üzere kusursuz bir manzara, görsel olarak ilginç karakterler ve sağlam savaş sistemi ile Tera Online mmo oyunlara yeni bir standart getiren benzersiz bir oyun.

Tera Online Oyunundaki Sınıfları Gösteren Oyun İçi Video

Unreal3 oyun motoru kullanılarak yapılmış bu oyunda grafikler gerçekten etkileyici. Tera’yı diğer mmorpg oyunlardan ayıran önemli bir özellik savaşırken karşımıza çıkıyor. Bildiğimiz rpg oyunlarda düşmana darbe vurmak için faremizle düşmanı işaretleyip skillerimizi kullanmamız yeterliyken, Tera Online’da işlem bu kadar basit değil: Düşmana bir darbe vurmak için öncelikle hedefi tutturmanız gerekiyor.

Tera Online

Düşmanın yapacağı hamleyi hesaba katmadan kılıç sallar, ok atar ya da büyü yaparsanız hedefi ıskalarsınız ve hamleniz boşa gider. Kısacası diğer mmorpg oyunlardaki hedefi seç ve otomatik darbe vur mantığı bu oyunda işlemiyor. Aynı şekilde siz de düşmanın hamlelerinden sağa, sola zıplayarak, eğilerek ya da siper alarak kurtulabiliyorsunuz. Klavyedeki W,A,S,D tuşlarını kullanarak bu hamleleri yapabilirsiniz.

Tera Ekran Görüntüsü

PvP, PvE, Guild sistemi, binek hayvanı vb. rpg öğeleri Tera Online’da da mevcut. Zindanlar, devasa yaratıklar, görsel bir şölen sunan şehir ve doğa manzaraları mmo severlerin görmesi gereken türden ayrıntılar içeriyor.

Tera Online Dev

Aşağıdaki bannera tıklayarak oyunun kayıt ve indirme sayfasına ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ