World of Warships Kayıt

Travian Kingdoms

  • 04 Ekim 2015
  • 1.217 kez görüntülendi.
Travian Kingdoms
Yapımcı : Travian Games
Yayıncı : Travian Games
Tür : Browser
Konu : Strateji (MMORTS)
Durum : Final
Dil : Türkçe
Fiyat : Ücretsiz
Platform : Pc
Oy Ver
Travian Kingdoms
55 votes, 8.05 avg. rating (80% score)

Travian Kingdoms nedir, nasıl oynanır nasıl kayıt olunur ? Travian Games tarafından geliştirilen online rts (gerçek zamanlı strateji) oyunu Travian Kingdoms aslında daha önceki popüler Travian oyununun yenilenmiş hali. Halihazırda orijinal Travian oyunu da oynanabilir durumda ve köy kurmaca geliştirmece oyunlarının babası diyebileceğimiz, halen dünyada en çok oynanan browser oyunlarındandır Travian.

Travian Kingdoms orijinal Travian oyununa göre daha yeni özellikler, grafikler ve oynanış mekaniği sunuyor fakat içerik olarak pek bir fark olmasa da oyun için orijinal Travian oyununun yükseltilmiş versiyonu diyebiliriz. Yine Galyalılar, Cermenler ve Romalılar olmak üzere üç ırktan birini seçerek size verilen küçük bir köyde işe başlıyorsunuz.

travian

Galyalılar: En güçlü savunmaya sahip ırk olan Galyalılar hızlı ilerleyen süvari sınıfına sahip olup oyuna yeni başlayan oyuncular için daha uygun bir sınıf.

Cermenler: Tecrübeli oyunculara daha çok hitap eden Cermen ırkının özelliği ucuz piyade gücüne sahip olması ve saldırı konusunda daha üstün olmasıdır. Agresif oynamayı seven oyuncuların tercih ettiği bir ırktır.

Romalılar: Romalılar siyaset konusunda uzman bir ırk olup çok güçlü askerlere sahiptir. Uzun ve pahalı bir eğitim sürecine sahip Roma ırkını genelde tecrübeli strateji uzmanı oyuncular tercih ediyor.

travian kindoms

Travian Kingdoms orijinal Travian’da olduğu gibi Türkçe içeriğe sahip ve browser üzerinden oynanıyor. Orijinal oyuna göre daha yavaş ilerleyen oyun hızına sahip Travian Kingdoms henüz önceki oyun kadar oyuncu sayısınıa sahip değil. Bunları göz önüne alarak Travian Kingdoms ya da önceki orijinal Travian oyunu arasında seçim yapabilirsiniz.
Oyunla ilgili daha fazla bilgiyi orijinal Travian oyunu inceleme sayfamızda bulabilirsiniz.

Travian Kingdoms oyununa aşağıdaki bağlantıdan kayıt olup oynamaya başlayabilirsiniz; iyi eğlenceler…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ