World of Warships Kayıt

Unlimited Ninja

  • 10 Ekim 2015
  • 1.270 kez görüntülendi.
Unlimited Ninja
Yapımcı : JoyFun
Yayıncı : JoyFun
Tür : Browser
Konu : MMORPG
Durum : Final
Dil : İngilizce
Fiyat : Ücretsiz
Platform : Pc
Oy Ver
Unlimited Ninja
86 votes, 7.49 avg. rating (74% score)

Unlimited Ninja browser oyunlar kategorisine dahil ettiğimiz mmorpg türü bir online oyundur. Naruto adlı meşhur Japon mangasından ilham alınarak oluşturulmuş olan Unlimited Ninja oyununda diğer online rpg oyunlarda olduğu gibi karakterinizi geliştiriyor, verilen görevleri yapıyor ve diğer oyuncularla dövüşüyoruz. Oyunun hikayesi Naruto isimli bir manga dizisinden alındığı için kısaca Naruto’dan bahsedelim.

Naruto Manga Dizisinden Bir Kesit

Naruto, ninja okulunu bitirmek isteyen bir çocuktur. Yaşadığı yer olan Konaha’da pek sevilmemektedir çünkü içindeki dokuz kuyruklu tilki yüzünden insanlar ona yaratık gözüyle bakmaktadır. Ninja okulunun ilk bölümünü bitiren ve Sakura ile Sasike isimli iki iyi arkadaş edinen Naruto eğitimin ikinci aşaması olan Chunin eğitimlerine başlar.

ultimate ninja

Oyuna dönecek olursak, Unlimited Ninja’da yönettiğiniz ana karakterinizin yanına ek olarak yedi karakter daha ekleyebiliyorsunuz. Farklı şartlarda farklı karakterinizi kullanarak ilerliyorsunuz.

ultimate ninja

Unlimited Ninja oyununda sıra tabanlı savaş sistemi kullanılmış. Sıra tabanlı savaş sisteminde rakibinize hemen kafa göz dalma olanağı bulunmuyor. Karakterlerinizi belirlediğiniz bir stratejiye göre diziyorsunuz sonra da rakibinizle karşılıklı birer hamle yapıyorsunuz. Yani önce siz rakibinizin seçtiğiniz bir karakterine saldırı hamlesi yapıyorsunuz sonrada rakip oyuncu sizin karakterlerden birine bir saldırı gerçekleştiriyor. Bu şekilde sıra ile karşılıklı saldırılar sonucunda canı biten karakterler oyun dışı kalıyor. Kim bir savaş sırasında rakibinin bütün karakterlerini öldürürse galip oluyor.

naruto oyunu

Oyunda üç ninja sınıfı ve her sınıfa ait ikişerden altı değişik karakter bulunuyor. Her karakterin kendine has değişik yetenekleri var. Düşmanınızın karakterlerine göre strateji belirleyerek hangi karakteri hangi düşman karakterine karşı ne zaman ne kadar kullanacağınız sizin stratejik zekanıza kalmış.

ultimate ninja

Unlimited Ninja oyununun grafikleri Naruto dizindeki karakterler ve yaşadıkları çevre baz alınarak 2 boyutlu olarak tasarlanmış. Savaş sırasındaki efektler 2 boyutlu da olsa fena değil. Unlimited oynamak için yukarıdaki ya da aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ