World of Warships Kayıt

World of Warships

  • 13 Eylül 2015
  • 1.182 kez görüntülendi.
World of Warships
Yapımcı : WarGaming
Yayıncı : WarGaming
Tür : MMOTPS
Konu : Deniz Savaşları
Durum : Final
Dil : Türkçe
Fiyat : Ücretsiz
Platform : Pc
Oy Ver
World of Warships
101 votes, 8.02 avg. rating (80% score)

World of Warships WarGaming tarafından geliştirilen mmotps (tps: third person shooter) türü 3D online oyun olup 2. Dünya Savaşında Amerikan, Japon ve Sovyet ülkelerinin kullandığı savaş gemileriyle denizlerde hakimiyet kurmaya çalıştığınız bir savaş oyunudur.

World of Warships Oynanış Videosu

World of Warships savaşın gerçekleştiği bölgeler baz alınarak oluşturulmuş haritalara, savaş zamanında kullanılmış gemilere, bu gemilerde kullanılan mühimmata kadar birçok özellik gerçeklerden yola çıkılarak hazırlanmış bir mmo oyun. Açık beta aşamasında oyunda Amerika, Sovyet Rusya ve Japonya ülkelerine ait savaş gemileri bulunuyor fakat final sürümünde İngiliz ve Alman gemilerinin de oyuna dahil edilmesi bekleniyor.

world of warships

World of Warships oyununda destroyer, kruvazör, uçak gemisi ve battleship denilen ağır ve büyük toplara sahip dev gemiler olmak üzere 4 sınıf gemi bulunuyor. Bu sınıfların özelliklerinden kısaca bahsedelim:

Destroyer: Bu gemiler hafif zırha sahip, hızlı ilerleyebilen ve manevra kabiliyeti yüksek gemilerdir. Büyük toplarla donatılmış olmasının yanı sıra torpido da atabilen savaş gemileridir.

Kruvazör: Çok amaçlı avcı gemileri olan kruvazörler hem toplara hem de uçaksavar silahlarına sahip gemilerdir.

Uçak Gemisi: Bu gemiler oyunu rts (real time strateji) yani gerçek zamanlı strateji oyununa dönüştürüyor. Torpido uçağı, izci uçaklar, avcı uçaklar ve bombardıman uçakları olmak üzere 4 sınıf uçak taşıyabiliyorlar.

Battleships: Çok büyük toplara sahip devasa gemilerden oluşan bu sınıftaki gemiler aynı zamanda kalın zırhlara ve uçaksavar silahlarına da sahip olduklarından savaşlarda tek başına üçlü tehdit oluştururlar.

world of warships

World of Warships oyununda her deniz savaşında rastgele bir haritada oynuyorsunuz. Düşmanı yenmek için sayısız stratejik taktik var fakat bu taktikleri düşünüp uygulamak oyunculara kalmış bir şey. Batırdığınız hatta mermi isabet ettirdiğiniz her gemi size puan ve para olarak geri dönüyor. Bu sayede geminizi daha hızlı yapabilir, daha dayanıklı bir zırhla kaplayabilir ya da daha ölümcül silahlarla donatabilirsiniz. Ayrıca daha ileri seviye, üst model gemilere de sahip olabilirsiniz. Oyunu Türkçe olarak oynayabiliyorsunuz.

World of Warships Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1
İşlemci (Cpu): İntel Core i3 Mobil, İntel Core2 Quad, AMD FX 4100 veya üstü
Bellek (Ram): 2 Gb
Ekran Kartı (Gpu): 512 Mb İntel HD 4000, GeForce GT8800, AMD 4650
Harddisk: 30 Gb boş alan
Ses Kartı: DirectX 9c uyumlu ses kartı
İnternet: 1 Mbit bağlantı hızı

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ